از طرف سازمان غذا و داروی آمریکا پمپ انسولین Animas Vibe تایید شد | بیماری

پمپ انسولین Animas Vibe به ضمیمه سیستم مانیتورینگ همیشگی  گلوکز  از راه سازمان غذا و داروی  آمریکا تایید شد.

Animas Vibeچیه؟

در این محصول  جدید از Animas  که بخشی از کارخانه جانسون و جانسونه واسه اولین بار از تکنولوژی مانیتورینگ همیشگی قندخون Dexcom G4 Platinumاستفاده شده که مدیریت دیابت رو  واسه مریضایی با سن ۱۸ سال و بالاتر که به تزریق  انسولین نیاز دارن،  کمک  می کنه.

در فناوری  CGMبا نمونه گیری از مایع میان بافتی هرپنچ دقیقه یه بار روند مقدار قندخون فرد به استفاده کننده از دستگاه از راه صفحه پمپ نشون داده می شه.

 کاربران Animas Vibeانسولین  پایه  رو با برنامه از پیش تعیین شده ای  دریافت  می کنن، این کار  دلیل میشه  دوز دقیق انسولین که براساس خوانش مقادیر قندخون موردنیاز فرده به بدن  مریض تحویل  داده شه. مریض با  فشردن  یه  دکمه می تونه انسولین بولوس رو در زمان  دلخواه به بدن خود پمپ کنه.

پمپ انسولین  Animas Vibeبه طور کاملً تا عمق ۱۲ پا و واسه ۲۳ ساعت در مقابل نفوذ آب مقاومت  می کنه. فرستنده سیستم  Dexcom CGMهم تاعمق ۸ پا و واسه  مدت ۲۴ ساعت ضد آبه.

از امکانات دیگه Animas Vibeمیشه به افزایش کارایی دوزینگ دستگاه اشاره  کرد، این ویژگی  دلیل می شه تا فرد ۱۲ تنظیم جور واجور شخصی رو واسه نسبت انسولین به کربوهیدرات و حساسیت به انسولین واسه دستگاه تعریف کنه هم اینکه میشه  زنگ اخطار رو واسه بالا یا پایین بودن قند خون دراین دستگاه تنظیم  کرد.

تاریخ عرضه دستگاه

پمپ Animas Vibeدربریتانیا قابل خریداری بوده و از ماه مارس ۲۰۱۴ استفاده اون واسه  کودکان ۲ تا ۱۷ سال هم آزاد  اعلام شد. این شرکت  پیش بینی  می کنه  تا شروع  ژنوایه ۲۰۱۵ حمل این دستگاه  به سراسر اروپا، استرالیا، نیوزیلند وکانادا شروع شه.

منبع-diabetestma

منبع : hidoctor.ir

Author: ماه نشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *