دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

ارائه یک مدل شکل گیری تیم توسعه محصول جدید با سازگاری شبکه ای نیروی انسانی

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

در تست شخصیت­شناسی MBTI بر مبنای این چهار بعد، شانزده تیپ شخصیتی تعریف می­شود. دیوید کرسی در کتاب خود به صورت کامل به شرح این موضوع پرداخته، که ما در اینجا خلاصه­ای از آن را بیان می­کنیم.]16[

ESFJ

ESFJ ها که آنان را پشتیبان[1] نامیده است، روحیه تعاون و همکاری بسیار بالایی دارند، در حفظ و نگهداری گروه­های کاری مهارت بالایی داشته و از این­که تمام توجه خود را معطوف ارائه محصولات و خدمات بکنند هیچ­گاه احساس خستگی نمی­کنند. پشتیبانان نسبت به احساسات دیگران بسیار حساس هستند که همین موضوع شاید باعث شود که آنها در میان دیگر تیپ­ها دلسوزترین افراد باشند که البته نکته منفی این امر این است که آنها تاحدی کمرو می شوند.

ESTJ

ESTJ ها یا سرپرست ها[2] به شدت اجتماعی بوده، به عهده­گرفتن مسئولیت گروه­ها را دوست داشته و با دستوردادن احساس راحتی بیشتری پیدا می­کنند. با مافوق خود همکاری کرده و هم­چنین انتظار دارند افرادی که تحت امر آنان هستند نیز با آنها همکاری داشته باشند. ترجیح اصلی آنان این است که کارها به روال و روش صحیح خود انجام شود تا این­که از راه­های تجربی یا سعی­وخطا صورت پذیرد. سرپرست ها به طور شگفت انگیزی به شدت کار می کنند. افرادی مبادی آداب بوده و هیچ­گاه افراد را با ارسال پیام­های دوگانه سردرگم نمی­کنند، آنها همان چیزی هستند که به نظر می آیند.

ISFJ

ISFJ  ها که اصطلاحاً آنها را حامی[3] می نامیم، در کارهایشان حس فوق­العاده بالایی از وفاداری و مسئولیت را دارا می­باشند. ریسک­کردن و تجربه­کردن آن­­ها را نمی­فریبد زیرا کسانی هستند که ترجیح می­دهند اگر قرار است محصول و یا رویه­ای را ارائه دهند، با حوصله و در زمان مناسب این کار انجام دهند. زمانی­که به تنهایی کار می­کنند کاملاً خوشحال هستند؛ در حقیقت در مقام مسئول حاضرند تمام کارها را خودشان انجام دهند به جای این­که بعضی از کارها را به دیگران تفویض کنند.

ISTJ

ISTJ ها یا بازرسان[4] افرادی هستند که به شدت می توان به آنها اعتماد کرد. بازرسان که در اصل افرادی مسئولیت پذیر هستند، زمانی خرسند خواهند شد که افراد حدود وظایفشان را دانسته، از خط مشی­ها تبعیت کرده و در چارچوب قوانین عمل کنند. زمانی که حرف از اجرا شدن دقیق قوانین در محل کار باشد، بازرسان افرادی به شدت سخت­گیر خواهند شد.

 

پایان نامه ارائه یک مدل شکل گیری تیم توسعه محصول جدید با سازگاری شبکه ای نیروی انسانی

پایان نامه ارائه یک مدل شکل گیری تیم توسعه محصول جدید با سازگاری شبکه ای نیروی انسانی

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی صنایع با عنوان 

ارائه یک مدل شکل گیری تیم توسعه محصول جدید با سازگاری شبکه ای نیروی انسانی

دسته‌ها: دسته‌بندی نشده