در این پست می توانید متن کامل این پایان نامه را  با فرمت ورد word دانلود نمائید:

تاریخچه شرکت تولید ترانس در ایران

شرکت ایران ترانسفو جهت تولید ترانسفورماتورهای مورد نیاز شبکه های توزیع برق کشور در سال 1345 تحت شماره 10822 در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسید و در اسفند ماه سال 1347 به بهره برداری رسید . شماره پروانه بهره برداری شرکت 5994 مورخ 11/2/1348 می باشد

-کارخانه های زنجان واقع در زنجان کیلومتر 5 جاده زنجان – تهران

-کارخانه ری واقع در شهر ری ابتدای جاده قم که از تاریخ 31/6/1382 تحت عنوان شرکت ترانسفورماتور صنعت ری و سپس با نام شرکت ایران ترانسفو ری با شخصیت حقوقی جدید به ثبت رسیده است .

کیفیت :

ایران ترانسفو از سال ۱۳۷۷ مفتخر به دریافت گواهینامه ISO 9001 بوده و همچنین دارای تاییدیه از شرکت های ترانسفورماتورسازی معروف و معتبر SIEMENS آلمان و Elin اتریش جهت ساخت ترانسفورماتورهای قدرت تا سطح ولتاژ 400KV و قدرت 315MVA می باشد.

محصولات و خدمات :

ترانسفورماتورهای روغنی توزیع، فوق توزیع و قدرت از 25kVA تا 500MVA تا ولتاژ420kV

ترانسفورماتورهای خشک رزینی تا قدرت 3150kVA و ولتاژ 36kV راکتورهای موازی (شنت) تا 420KV, 50MVARانواع مختلف ترانسفورماتور برای کاربردهای خاص از قبیل: ترانسفورماتورهای زمین، ترانسفورماتورهای یکسو ساز، ترانسفورماتورهای کوره، ترانسفورماتورهای تکفاز، ترانسفورماتورهای دو ولتاژه، اتو ترانسفورماتورها، ترانسفورماتورهای مخصوص پست های موبایل و …هادی های ترانسپوز شده جهت ترانسفورماتور (CTC)

رادیاتور ترانسفورماتورها

مقره های سرامیکی تا 36KV

قطعات عایقی ترانسفورماتورهای توزیع و قدرت

پست های توزیع موبایل، کامپکت و پکیج

کلید تنظیم ولتاژ در حالت بی باری برای ترانسفورماتورهای توزیع

رطوبت گیر ترانسفورماتورهای روغنی

ترمومتر روغن

روغن نما همچنین گروه ایران ترانسفو آماده ارائه خدمات مشاوره، مهندسی، طراحی و ساخت در زمینه های ذیل می باشد:

پست های مرسوم تا 420kV

پست های مدولار تا 420kV

پست های GIS تا 420kV

پست های موبایل تا 245kV

پروژه های صنعتی

خطوط انتقال تا 420KV

نصب، بلند کردن، تعمیر و نگهداری انواع ترانسفورماتورها

تاریخچه طرح

شرکت توان گستر برق شیراز با هدف تعمیر ترانس قدرت و تعمیر ترانس توزیع از سال 1377 فعالیت خود را آغاز کرده است و هم اکنون با برخورداری از کادری مجرب و متخصصین و کارشناسان برق و مکانیک مشغول تولید ترانس توزیع می باشد.

این شرکت با برخورداری از آزمایشگا­­­ه ترانسفورماتور، روغن ، مواد و دارا بودن خط  تولید ترانس توزیع با تجهیزات مدرن توانایی تولید انواع ترانسفورماتورهای توزیع از نوع روغنی و خشک را دارد.هدف ما ارائه هر چه بهتر خدمات و محصولات با کیفیت بهتر مطابق با فن آوری روز دنیا می­باشد. 

 

ارائه راهکار ها و پیشنهاد جهت سود بیشتر

در هر فرآیند تولید و یا خدماتی به نحوی مصرف کننده کالا با خدمات در ارتباط می باشد که از مهمترین عومل تعیین کننده حجم تقاضا برای محصول،کیفیت آنها است.در مورد محصول مورد نظر این طرح کیفیت نهایی آن بستگی به عومل زیر دارد:       کیفیت طراحی محصول

  • کیفیت مواد اولیه و قطعات مصرف شده
  • کیفیت پروسه تولید

که در زیر به شرح مختصر هر یک از عوامل فوق و نحوه برخورد با انها در این طرح می پردازیم:

  • کیفیت طراحی محصول:مدلهای محصولات منتخب این طرح پس از مقایسه انواع مدلها از نظر کیفیت کارکرد محصول،تعداد قطعات مصرف شده،بازده و راندمان محصول،عمر قطعات و مدارهای انتخاب شده،در دسترس بودن مواد و قطعات و… . که نهایتا بتواند پاسخگوی نیازهای کیفی مصرف کننده و در عین مطلوب بودن و اقتصادی بودن محصول باشند.
  • کیفیت مواد و قطعات خریداری شده:

کلیه مواد اولیه و قطعات خریداری شده از بیرون کارخانه در هنگام ورود به کارخانه قبل از آنکه تحویل انبار شود باید توسط مسولین مربوطه با استانداردهای از پیش تعیین شده مقایسه و در صورت مطابقت تحویل انبار شوند که این مهم می تواند توسط قسمت کنترل کیفی کارخانه یا مسولین کارخانه صورت پذیرد.

3-کنترل کیفیت مواد نیم ساخته:کنترل کیفیت مواد نیم ساخته شامل کنترل های زیر می شود:

  • کنترل کلیشه ورقهای سیلیسدار پرس شده از نظر مطابقت با اندازه های لازم توسط کولیس و نداشتن زدگی و بریدگی و خم شدگی و .. . . از طریق رویت چشمی
  • کنترل کیفیت کلیه سیم پیچهای آماده شده از نظر دارا بودن مقاومت الکتریکی لازم
  • کنترل کیفیت قطعات بدنه کنترل کیفیت و تست لازم مدار الکتریکی در ادامه بحث آزمایش های مورد لزوم به تشریح بیان گردیده است.

استاندارد جهانی محصول :

جهت ترانسفورماتور های کوچک استانداردهای   VDE0550 قسمتهای 1 و 3 تا 6 و VDE0551 در نظر گرفته شده است .جهت قطعات اساسی تشکیل دهنده آن نیز استانداردهای ذیل مشخص شده است:

ورق هسته…………………..…………………………………….DIN 46400

مواد فرو مغناطیسی……………..……………….…………………. DIN 4130

انواع فوم هسته……………………………………………………. DIN 41302

قرقره بوبین…………………………………………. DIN41303-41304-41305

جنس سیم…….…………………………………………………. DIN 46435.

شماره تعرفه گمرکی :

ترانسهای تقویت تا 2 کیلو وات دارای تعرفه گمرکی 01/85 ح 3 اول و ترانس های تقویت با بیش از 2 کیلووات دارای تعرفه گمرکی 01/85 ح 3 دوم می باشند.

چگونگی به کار گیری محصول:

کالای فوق کالای مستقلی می باشد و نقش واسطه ای در صنایع دیگر را ندارد و از آن می توان به عنوان دستگاه مکمل خانگی نام برد،همچنین در واحد های تجاری و خدماتی صنعتی نیز که از وسایل برقی استفاده می کنند مورد استفاده دارد.

کالای قابل جانشینی:

کالای فوق در حال حاضر کالای قابل جانشینی ندارد.

  بازار فروش:

در حال حاضر ترانس تقویت 2 کیلو وات و 4 کیلو وات با دو مرحله تقویت بطور عمده فروشی به ترتیب4000000ریال و7500000 و11550000 ریال به فروش می رسد.ترانس تقویت مورد نظر دارای سه مرحله تقویت می باشد که به طور عمده فروشی به ترتیب 4850000 ریال و9150000 و12800000 ریال به فروش می رسد.

 

(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

از لینک زیر می توانید دانلود کنید :

فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar یا zip فشرده شده و پسوردگذاری شده اند. پسورد همه فایل های این سایت یکسان است.

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید

دانلود پروژه مالی تولید ترانس در ایران


دیدگاهتان را بنویسید