۵ عناصر اصلی خلاصه لینک شده با قاتل

لینکدین حتی با ورود به سال شانزدهمین سال خود ، یکی از محبوب ترین سایت ها نه تنها برای شکار شغل و استخدام بلکه برای شبکه های اجتماعی است.

استخدام

وقتی در لینکدین هستید ، دائماً خود را بازاریابی می کنید ، و در هر لحظه ، یک کارفرمای بالقوه می تواند CV دیجیتال شما را کنار بگذارد و شما را بررسی کند. به همین دلیل بسیار مهم است که نمایه خود را به روز و جذاب نگه دارید. به احتمال زیاد فقط چند دقیقه فرصت دارید تا مشتری یا کارفرمای آینده خود را تحت تأثیر قرار دهید ، بنابراین باید تعداد آن ثانیه های اول را حساب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده بیشتر از جستجوی کار لینکدین در حال حاضر اطلاعات را بخوانید.

دیجیتال

لینکدین Hacks

آیا می خواهید در مورد نحوه اشتغال در لینکدین اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ در اینجا چند نکته اساسی وجود دارد که می توانید برای اطمینان از جلب توجه شما سزاوار استفاده کنید.

خلاصه عنوان و مهارت های شما

داشتن عنوانی چشم نواز و منحصر به فرد بخشی از برند شخصی شماست و چیزی نیست که نباید از آن غافل شوید. به جای “نویسنده” به جای “نویسنده” یا “خالق” به جای “هنرمند” از مواردی مانند “کلمه کلمات” استفاده کنید و آن را تا حد امکان خاص کنید.

نکته دیگری که می توانید و با هر نوع خلاصه کار انجام دهید این است که لیستی کوتاه از ۴-۸ مهارت یا مهارتهای بسیار خاص را به صورت مختصر و نزدیک به بالای خلاصه خود درج کنید – برای مثال:

مهارتها: ایجاد محتوای استراتژیک ، ایجاد آگهی Facebook ، وردپرس ، اتوماسیون لیست ایمیل

نکته اینجاست که فقط چند خط اول نمایه شما واقعاً به عنوان چیزی منحصر به فرد ، واضح و تفصیل و بدون هیچ گونه تلاشی در نظر گرفته شده است تا بازدید کنندگان شما احساس غرور کنند و از گفتن سلام برنخورند.

مشخصات خود را به طور واضح ذکر کنید

این ممکن است کاملاً واضح به نظر برسد ، اما نگه داشتن پروفایل لینکدین در حد امکان و به روز ، از جمله موقعیت فعلی شما ، یک بخش اساسی در شکار شغل موفق است.

داشتن مواردی مانند تحصیلات و موقعیت مکانی که در صفحه وب لینکدین شما به وضوح ذکر شده است ، یکی دیگر از جزئیات به ظاهر کوچک است که در واقع می تواند تصمیم استخدام کننده را برای دستیابی به اطلاعات در طی چند ثانیه ساخته و یا بهم بزند. این البته به ویژه در صورتی که به دنبال یافتن شغل در منطقه خود باشید ، صادق است. سوابق تحصیلی شما نیز مهم است زیرا ارتباطات مختلفی را از طریق مدارس مختلفی که در آنها شرکت کرده اید تقویت می کند.

از لینکدین مانند شما رسانه های اجتماعی استفاده کنید

همچنین می توانید به راحتی مواردی مانند بلاگ ها ، فیلم ها ، نمایش اسلایدها یا تصاویر را در بخش فید ، دقیقاً مثل آنچه در فیس بوک می توانید ارسال کنید. اگر عادت دارید که هر روز یا هفتگی در اینجا بنشینید درست مثل آنچه در سایتهای اجتماعی دیگر هستید ، این پتانسیل را دارید که ترافیک بیشتری ایجاد کنید. فراموش نکنید که هنگام ایجاد و اشتراک گذاری این پستها ، از تصاویر و عناوین چشم نواز استفاده نکنید.

جستجو بر اساس موضوع

آیا می دانید در واقع می توانید جستجوی خود را براساس کلمات کلیدی و هشتگ درست مانند سایر سایت ها طراحی کنید؟ دایرکتوری آنها را بررسی کنید و به جستجوی پست ها ، آگهی های شغلی ، افراد دروس و اطلاعات کلی در مورد موضوع مورد نظر خود بپردازید.

لینک شده حرفه ای

لینکدین Premium ابزاری فوق العاده برای کسانی است که در مورد شبکه سازی و جستجوی شغلی خود جدی هستند. یک نکته کلیدی که به شما امکان می دهد انجام دهید دسترسی به اتصالات خود از طریق InMail است. و با توجه به دسترسی بیشتر شما به انواع مختلف ، نرخ اولیه کار جستجوگر ۳۰ دلار در ماه به خوبی ارزش آن را دارد.

دلار

توصیه ها و تأییدها

لینکدین باعث می شود درخواست توصیه از طریق پست شغلی فعلی آسان شود. تمام آنچه شما انجام می دهید این است که ببینید چگونه به مدیر استخدام وصل شده اید و توصیه دیگری را از شخص دیگری درخواست می کنید. تأییدها همچنین کاری است که شما فقط می توانید برای دیگران به این امید انجام دهید که به آنها تلافی کنند. دریغ نکنید که برای افرادی که به آنها اعتماد دارید و افرادی که مهارتهای شما را می شناسند پیام دهید و از آنها بخواهید که شما را برای مهارت های مختلف در لیست ما تأیید کنند.

۵- ایده های قاتل برای خلاصه خود

ایده

در اینجا چند زاویه وجود دارد که می توانید هنگام جمع بندی خود با آنها بازی کنید. به یاد داشته باشید که در اینجا هیچ جواب درست یا غلط وجود ندارد – روشی را انتخاب کنید که متناسب با شخصیت ، تجربه و اهداف تجاری شما به روشی طبیعی باشد.

۱ ٫ روی دستاوردها تمرکز کنید

تمرکز روی دستاوردهای کلیدی شما ایده خوبی است بدون توجه به زمینه ، پیشینه یا علایق شما – چرا؟ زیرا کارفرمایان می خواهند اثبات کارهایی را که می توانید انجام دهید ببینید ، نه فقط آنچه می گویید. اما هنوز هم باید سعی کنید آن را به روشی منحصر به فرد قاب کنید.

در اینجا نمونه ای از خلاصه سرب خسته کننده لینکدین آورده شده است:

“من یک طراح گرافیک هستم که ۲۰ وب سایت ایجاد کرده است.”

یکی بهترچیزی مثل:

“من یک گرافیست با تجربه گسترده در زمینه چاپ و بازاریابی دیجیتال هستم. من به مارک های x (کمپانی های مهم) با کمپین های مهم مانند … “کمک کرده ام.”

سپس بلافاصله آنها را به سبد آنها اشاره می کنید.

این یک گزینه عالی است بدون توجه به چه نوع کارهایی که به دنبال آن هستید – خواه این کار مستقل یا داخلی باشد.

روزها گذشته است که مجبور شدید نمونه کارهای خود را از طریق جسمی “وارد کنید” به مصاحبه کنید. به وضوح نشان دادن کار گذشته شما فرصتی را برای افراد فراهم می کند تا شما را به سرعت ارزیابی کنند ، که نه تنها رنگ شما را نشان می دهد بلکه می تواند در درازمدت باعث صرفه جویی در وقت و انرژی زیادی همگان شود.

۲ ٫ شخصی دریافت کنید

اگر واقعاً به دنبال جلب توجه مردم در فضایی هستید که به ایجاد روابط یا داستان گویی متمرکز شده است (به عنوان مثال) ، ممکن است بخواهید باز کردن را با یک جمله شخصی جالب که مهارت های داستان نویسی یا نوشتن شما را نشان می دهد ، در نظر بگیرید. این نوع خلاصه به احتمال زیاد به مهارت های نرم نشان می دهد ، اگرچه شما هنوز هم می خواهید لیست مختصری از مهارت های اصلی خود را بدون توجه به جایی که در قسمت اول نمایه خود قرار دارد نیز درج کنید.

رویکرد شخصی اگر در صنعتی باشد که مهارت های نرم اهمیت بیشتری داشته باشد ، یا در جایی که تجربه کمتری دارید و می خواهید پا به پای خود بگذارید ، خوب کار می کند. همچنین اگر در استفاده از لینکدین بیشتر برای شبکه های واقعی متمرکز باشید از شکار شغل نیز خوب عمل می کند. وقتی مردم چیزهای جالب درباره شما و داستان شخصی شما بدانند ، طبیعتاً مورد تحریک قرار خواهند گرفت.

۳ it آن را ساده نگه دارید

اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، از ابتدا شروع کنید و با اصول اولیه هدایت شوید. بدون توجه به آنچه شما می خواهید متناسب با نوع حرفه ای هایی که می خواهید جذب کنید ، متناسب باشید. اگر در زمینه ای هستید که ممکن است افراد با فکر فنی بیشتری را به خود جلب کند ، در صورتی که منطقی باشد که آن را ساده و به نقطه ، از جمله تعداد زیادی از آن حفظ کنید.

برای مثال:

“من پنج سال تجربه در بازاریابی دیجیتال دارم و در حال حاضر به عنوان استراتژیست محتوای اصلی در شرکت x مشغول به کار هستم.”

البته ، شما می خواهید بیشتر از این بگویید و لیستی از صلاحیت های اصلی را در جایی در ۱۰۰ کلمه اول یا همین طور درج کنید.

۴ ٫ یک رویکرد ترکیبی را امتحان کنید

مطمئن نیستید که از موارد فوق برای استفاده استفاده کنید؟ چرا سعی نکنید از ترکیبی از دو استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید با موفقیت های خود باز کنید و یک داستان شخصی را در زیر وارد کنید. اگر می خواهید ترکیبی از موفقیت ها و معیارها را به نمایش بگذارید ، این یک استراتژی خوب است. شما می خواهید آن را حرفه ای نگه دارید در حالی که اطمینان می دهید همه کارها را به روشی منحصر به فرد می گویید – فقط جالبترین رئیس را که تا به حال داشته اید تصور کنید و اگر در دفتر قدم می زدید هیجان زده از یک چیز جدید به آنها می گفتید. پروژه

۵ ٫ از Mobileed لینکدین استفاده کنید

اگر هزینه سرویس را پرداخت کرده اید و به خصوص هنگام خارج شدن از تلفن خود بسیار زیاد هستید ، ایده خوبی است که برای دریافت برنامه تلفن همراه به گونه ای باشید که در صورت دستیابی به یک کارفرما یا استخدام کننده بالقوه ، اولین کسی باشید که می توانید پاسخ دهید. بیرون همچنین این ایده خوبی است که این مورد را در تلفن خود داشته باشید تا بتوانید در هنگام خارج شدن از آن ، به روزرسانی های نمایه خود را انجام دهید – این احتمالاً استفاده بهتر از زمان از پیمایش فیس بوک است!

نتیجه گیری

در پایان ، چه کسی خلاصه شما را جذب می کند ، به عوامل مختلفی بستگی دارد و برخی از آنها فقط ممکن است شانس داشته باشند. مهم این است که شما کلمات کلیدی و عباراتی را در خود گنجانده اید که ممکن است توجه استخدام کنندگان و مدیران استخدام کننده را به خود جلب کند. نکته اصلی موفقیت در بازاریابی لینکدین این است که آن را حرفه ای ، اما هنوز هم واقعی نگه دارید.

اگر به جزئیات جزئی در نمایه خود توجه کنید ، تجربه شکار در سایت لینکدین بسیار روانتر خواهد شد و خلاصه شما واقعاً برای جلب توجه افراد مهم است. اما سعی کنید بیش از حد در مورد آن استرس نداشته باشید – همه چیز یک آزمایش است ، و این می تواند یک روش واقعاً جالب برای بهتر شناختن خود باشد.

و دریغ نکنید که از دوستان و متخصصان دیگر در زمینه خود درخواست بازخورد ، تأیید یا پشتیبانی شبکه ای کنید!

Author: edame