دانلود پایان نامه

پایان نامه سایت ارشدها - رشته جغرافی-جغرافیا

عنوان کامل پایان نامه :

نقش سازمان های ایمان محور در مدیریت و توسعه پایدار محله های شهری

قسمتی از متن پایان نامه :

تله کابین توچال:

پروژه ساخت این تله کابین که بخشی از دامنه جنوبی البرز را در بر گرفته است توسط آقای بهمن قلیچ و با همکاری شرکت فرانسوی ( پوما) و شرکت اتریشی ( دوپل مایر) در سال 1353 آغاز شد و در سال 1357 به اتمام رسید. تله کابین توچال به عنوان یکی از پاتوق های مردم تهران به شمار می رود راه آسفالته ای که از پایان خیابان ولنجک تا آغاز ایستگاه شماره یک تله کابین کشیده شده است به بام تهران معروف است و جایی مناسب برای پیاده روی می باشد. در راستای این مسیر چای خانه ها و رستوران های بسیاری برپا شده که در ادامه به زمین های ورزشی و پنیت بال و تنیس و تیراندازی، اسکیت و باشگاههای بدنسازی و سرانجام به تله کابین توچال می رسد.

2 ) کهف الشهدا :

در تاریخ 28 خرداد 1386 به همت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس پیکر پاک و مقدس 5 تن از شهدای گمنام دفاع مقدس طی مراسمی پرشور در شمال غرب ولنجک درمکانی موسوم به کهف الشهدا خاکسپاری شده و در انتهای بلوار دانشجو- خ ولنجک به راحتی می توان نام بزرگ کهف الشهدا را بر روی کانکس نصب شده دید. جاده منتهی به کهف الشهدا خاکی و برای زائرین مشکل آفرین است در محوطه غار تصویری از زیارت آیت الله خامنه ای از این مکان نصب شده است. فضای داخل غار فضایی است به طول 7 متر و به عرض 2 متر. چند دختر جوان مشغول انجام کارهای غار هستند شهدای کهف از شلمچه، شرهانی و سومار ، میمک و جزیره معجون تفحص شده اند و سن شان از 22 تا 25 سال است.

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

1 ) آیا سازمانهای ایمان محور از حیث مفهومی و کارکردی با سازمانهای محله محور قابل انطباق هستند؟

2) این سازمانها در شکل گیری و تقویت مدیریت و توسعه پایدار محله ای در محدوده مورد مطالعه (خصوصاً محلات منطقه 1 تهران) چه کارکردی می توانند داشته باشند؟

نقش سازمان های ایمان محور در مدیریت و توسعه پایدار محله های شهری

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک زیر

لینک متن کامل پایان نامه رشته جغرافیا با عنوان : نقش سازمان های ایمان محور در مدیریت و توسعه پایدار محله های شهری  با فرمت ورد

دسته‌ها: دسته‌بندی نشده