دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه :

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

قسمتی از متن پایان نامه :

به طور کلی ، در سطح جلکه خزر ، فرایند رودخانه ای را اصلی ترین عامل شکل زدایی شناخته اند. در سطح جلگه ، همچنین دلتاها، سری های ماسه ای ، زباله های ماسه ای و تپه های ماسه ای ساحلی  از عوارض پیکر شناسی ناحیه به شمار می روند.[1]

به طور کلی از جنبه های توپوگرافی یا ریخت شناسی، سطح منطقه کاملا هموار است که با توجه به مشخصه های عمومی جلگه گیلان امری طبیعی به نظر میرسد . به طور کلی شهر در دامنه ارتفاء 62/14 تا 38/26 متر پایین تر از سطح دریای آزاد قرار گرفته است به همین اساس ، اختلاف ارتفاع بین پست ترین و بلندترین نقطه آن ، تنها 76/11 متر مربع برآورد می گردد.

وضعیت ناهمواری سطح زمین در حوزه بندر کیاشهر حالت نسبتا یکنواخت و یا برخوردار از تغییرات ارتفاع نرم موجب آن گردیده است که نتئان به شکل برجسته غالبی را برای شیب زمین معرفی نمود. با  این حال می توان شیب شمالی را نسبت به سایر جهات جغرافیایی دامنه جهت غالب شیب در اراضی بندر کیاشهر دانست(طرح سالم سازی ساحل، مجموعه گردشگری بندرکیاشهر، 1382، مهندسان مشاور شمال)

3-1-3-اوضاع آب و هوایی

منطقه گیلان که به شکل یک نوار توسط بلندی های البرز از جنوب و دریای خزر از شمال احاطه شده است، جلگه های پستی را شامل می گردد که با حرکت به سمت شرق ، میزان اعتدال موجود در وضعیت آب و هوایی آن کاهش می یابد.

[1]  علایی طالقانی. ژئومورفولوژی ایران. نشر قوس. 1382

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

روند توسعه فضایی – کالبدی بندر کیاشهر در دو دهه اخیر چگونه بوده است؟

 بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک زیر

لینک متن کامل پایان نامه رشته جغرافیا با عنوان : بررسی روند توسعه فضایی- کالبدی شهر بندر کیاشهر در دو دهه اخیر  با فرمت ورد